info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024

Kaip teisingai išrinkti gėles jų gavėjui

 

         Šiandien gėlės yra mūsų jausmų ir žodžių išraiška, todėl visiškai nenuostabu, kodėl kiekvieno gimtadienio proga savo artimiausiems žmonėms dovanojame ne tik dovanas, tačiau įteikiame ir gėles. Be to, šiomis dienomis labai populiariu vartotojų pasirinkimu yra gėlių pristatymas Šilutėje. Tai patvirtina ir www.dovanossiluteje.lt svetainė. Tačiau puikiai suprantama, kad jei norite nustebinti jums artimą ir brangų žmogų jo gimtadienio ar kita proga, turėtumėte pasirinkti tinkamas gėles – juk kiekviena iš jų yra labai skirtinga ir turinti nevienodą reikšmę.
Dažniausiai renkamasi rožes, jų spalva priklauso nuo pirkėjo ar gimtadienį švenčiančio žmogaus mėgstamos spalvos. Rožės yra populiarios visus metus vertėtų žinoti ką kokia spalva simbolizuoja Raudonos rožės reiškia meilę ir romantiką. Raudona rožė ilgą laiką buvo grožio ir tobulumo simbolis. Rožinės spalvos rožės - gracijos ir elegancijos simbolis. Rožinės spalvos rožė išreiškia didžiulį susižavėjimą. Geltonos rožės - ryški saulės spalva prabyla apie šiltus, kupinus laimės jausmus. Tačiau kai kas teigia, jog geltonos rožės slepia pavydą. Geltonas rožes gali dovanoti ir tie, kurie nori parodyti draugui, kad laiko jų draugystę tikra. Baltos rožės - jos simbolizuoja nekaltybę, tyrumą ir tradiciškai asocijuojasi su santuoka arba nauja pradžia. Baltos gėlės taip pat simbolizuoja gerą vardą, didžiulę pagarbą. Oranžinės arba persiko spalvos rožės. Simbolizuoja aistrą ir entuziazmą. Puokštė šios spalvos rožių tikrai bus reikšminga žinutė.
     Tulpės dažniausiai perkamos Kovo-8 osios proga. Jos simbolizuoja – švarią meilę, didelę laimę, šlovę, išdidumą, harmoniją. Gvazdikai – nors dauguma mano, kad tai vyriška gėlė, toli gražu tai nėra visiška tiesa. Žinoma dažniau jas gauna vyrai, tačiau tobulai sukomponavus spalvas jos puikiai tiks ir merginai.
     Tuo tarpu kalbant apie patį gėlių pristatymą, galite rinktis kelis variantus – gėles gauti savo adresu, o tuomet jas įteikti savo pačių rankomis, taip pat gėles tiesiogiai siųsti jubiliatui arba tai padaryti visiškai anonimiškai, nenurodant siuntėjo duomenų. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų.

 

 

Išsamesnė informacija:
El. paštu: info@dovanossiluteje.lt
Tel.: 8 – 690 23024
Atminkite, mes dirbame Jums!

Viskas įvyko kaip ir tikėjausi. Priekaištų neturiu;)- RaimondasSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Šilutėje Kaip teisingai išrinkti gėles jų gavėjui Dažniausiai užduodami klausimai Papildomos dovanėlės