info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024
Nei menkiausios pastabos neturiu Jūsų teikiamoms paslaugoms, nes buvome viskuo labai labai patenkinti. Ne tik kad gėlės pristatytos ne darbo dieną, savaitgalį, bet dar ir dieną, kuri kalendoriuje žymimai raudonai ir yra oficiali nedarbo. Esame patenkinti tiek maloniu bendravimu telefonu, tiek gėlių kokybe, tiek ir pristatymo tikslumu. Apie tai, kad daugiau negu pavyko nustebinti jubiliatę, net nėra ką ir bepasakyti! :)- JurgitaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Šilutėje Dažniausiai užduodami klausimai

14 d. pinigų grąžinimo garantija

Po dovanų kupono pirkimo per 14 d. dovaną pirkęs asmuo gali atsisakyti kupono jeigu kuponas nebuvo panaudotas. Pinigų grąžinimo atveju dovanų kupono galiojimas nedelsiant nutraukiamas ir per tris darbo dienas įsitikinus, kad dovanų kuponas nebuvo panaudotas pinigai grąžinami pirkėjui į banko sąskaitą. Negrąžinama pinigų dalis kuri buvo sumokėta už pristatymą arba gėlių pristatymą (jeigu paslauga buvo atlikta). Pinigų grąžinimo atveju taikomas 3 € komisinis mokestis.
Dėl dovanų kupono grąžinimo susisiekite el. paštu info@dovanossiluteje.lt arba telefonu 8 69 023 024.

 

30 d. dovanų kupono pakeitimo garantija

Gautą dovanų kuponą per 30 dienų nuo pirkimo datos galite pakeisti kitu pasirinktu dovanų kuponu ar čekiu iš dovanų katalogo. Dovanos keitimo atveju pasirinkus pigesnę dovaną kainų skirtumas nėra grąžinimas. Pakeisto dovanų kupono terminas nėra pratęsiamas. Dovanų kuponas gali būti keičiamas visą jo galiojimo laiką tik tuo atveju jeigu partneris atsisako Jums suteikti paslaugą arba partneris nutraukia veiklą nespėjus Jums pasinaudoti dovanų kuponu. Jeigu norite pakeisti dovanų kuponą ar turite kitų klausimų - klauskite el. paštu info@dovanossiluteje.lt arba telefonu 8 69 023 024.

 

Duomenų saugumo garantija

Mūsų sistema yra apsauga SSL sertifikatu (duomenų saugumo garantu), kadangi mums rūpi Jūsų duomenų saugumas! Visi Jūsų duomenys pateikiami dovanų kupono pirkimo formoje yra apsaugoti ir naudojami tik siekiant užtikrinti dovanų kupono pristatymą, Jus tinkamai informuoti, bei efektyviai aptarnauti iškilus problemoms.

DovanosSiluteje.lt atsiskaitymų partneris Paysera (anksčiau Mokėjimai.lt) savo ruožtu garantuoja, kad mokėjimai atliekami už mūsų sistemoje parduodamus kuponus yra visiškai saugūs.