info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024

GOMMING veido elastinė modeliavimo procedūra – masažas

Veido masažas Gomming – stipriai veido odą stangrinanti, drėkinanti, gerinanti kraujo cirkuliaciją ir elastin... Daugiau informacijos
Trukmė
1 val. 30 min.
Adresas
Ši informacija bus kupone
Registracija telefonu
Ši informacija bus kupone
Grožio salonas
Balance lab
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
74 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

     Veido masažas Gomming – stipriai veido odą stangrinanti, drėkinanti, gerinanti kraujo cirkuliaciją ir elastingumą masažo procedūra. Gomming masažas – odos atjauninimas be chirurginio skalpelio, kuomet oda tampa vėl stangri yra atstatoma jos pusiausvyra.
GOMMING kartu yra ir procedūra, ir masažas. Pneumomasažas (GOMMING) – lipnūs polisacharidai padeda lengvai išvalyti odą, stimuliuoja epidermį, gerina odos elastingumą, todėl tai yra puiki priemonė nuo raukšlių, nes taisyklingai atliekant masažą jos yra išformuojamos.
Pneumomasažas aktyvina ląstelių mitybą ir kraujo pritekėjimą, padeda aprūpinti odą maisto medžiagomis ir deguonimi. Tai yra giluminis masažas, kuomet dirbama su trimis odos sluoksniais.

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Atsiimti VPC "Šilutė plius"

Dovanos užsakymo lange galite pasirinkti, kad dovanų kuponą norite atsiimti VPC "Šilutė plius" Lietuvininkų g. 37, Šilutėje. Tuomet Jūsų dovanų kuponas bus paruoštas per 1 valandą nuo kupono apmokėjimo. Dovanų kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėtas į firminį-šventinį "Dovanos Šilutėje" voką. Pažymėtina tai, kad užsakytą dovanų kuponą galima atsiimti tik darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Dovanų kupono paruošimas kainuoja tik 0,50 €

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Šilutėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,80 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Šilutės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis.

Tai išties unikali technika, sukurta Italijoje, mokslų daktaro, profesoriaus Fabio Galiano. F. Galiano sakė, kad pagrindinis dalykas odos priežiūroje yra odos pakankamas drėkinimas. GOMMING masažas yra atliekamas su lipnia mase bei naudojama Feeling-Time linija. Tai yra turtinga, prabangi, odą prisotinanti hialurono rūgštimi procedūra ir veido masažas viename.

Ačiū labai už viską. Gėlės super, staigmena irgi. Ieškojau per 3 vietas ir jūs vieninteliai kurie atsiliepėt iš karto, atsiskaitymas paprastas, viskas greitai ir be jokių problemų. Ačiū dar kartelį- GintarėSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Šilutėje Dažniausiai užduodami klausimai Papildomos dovanėlės
Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

VPC Šilutė plius dovanų kuponasNuo 10 €VPC Šilutė plius dovanų kuponas  Nuo šiol Jūs galite įsigyti VPC "Šilutė plius" dovanų kuponus.  Tai tikrai puiki dovana kiekvienam! O ypač verslininkams.  Dovanų kuponą galima panau... Plačiau
Romantiško skrydžio dviems asmenims oro balionu dovanų kuponas600 €Romantiško skrydžio dviems asmenims oro balionu dovanų kuponas Tai skrydis tik dviem asmenim kartu su pilotu. Puiki dovana romantikos mėgėjams. Proga nuostabiai pradėti rytą ar užbaigti dieną. Romantiškas ir nepakartojamas skrydis, kuris tikra... Plačiau1 val.2 asm