info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024

BIOPTRON šviesos terapijos dovanų kuponas

BIOPTRON šviesos terapijos sistema – tai visame pasaulyje patentuotas medicininis šviesos terapijos prietaisas, turintis... Daugiau informacijos
Trukmė
2 x 20 min.
Adresas
Ši informacija bus kupone
Registracija telefonu
Ši informacija bus kupone
Kupono vertė
Ši informacija bus kupone
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
19 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

BIOPTRON šviesos terapijos sistema – tai visame pasaulyje patentuotas medicininis šviesos terapijos prietaisas, turintis specialų optinį įrenginį, kuris spinduliuoja šviesą. Spinduliuojama šviesa panaši į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio bangų spektro. Skitumas tik tas, kad šios sistemos šviesa neskleidžia UV spindulių.


kuo ši šviesos terapija naudinga?

Grožiui:

• Atjaunina odą, gerina audinių regeneraciją
• Mažina raukšles
• Gerina kosmetinių preparatų pasisavinimą
• Padeda spręsti odos problemas
• Padeda odai pašalinti toksinus
• Didina atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui

Gerai savijautai:

• Stiprina imunitetą
• Gerina nuotaiką, padeda nuo depresijos
• Gerina miegą
• Padeda atsipalaiduoti, mažina stresą
• Malšina nugaros ir sąnarių skausmus

Spalvotos šviesos programos:

• Streso mažinimas
• Energijos rezervų didinimas
• Koncentracijos bei motyvacijos didinimas

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Atsiimti VPC "Šilutė plius"

Dovanos užsakymo lange galite pasirinkti, kad dovanų kuponą norite atsiimti VPC "Šilutė plius" Lietuvininkų g. 37, Šilutėje. Tuomet Jūsų dovanų kuponas bus paruoštas per 1 valandą nuo kupono apmokėjimo. Dovanų kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėtas į firminį-šventinį "Dovanos Šilutėje" voką. Pažymėtina tai, kad užsakytą dovanų kuponą galima atsiimti tik darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Dovanų kupono paruošimas kainuoja tik 0,50 €

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Šilutėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,35 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Šilutės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis vos nuo 9 €!

Saugus ir veiksmingas gydymas, plačiai pritaikomas įvairiai paskirčiai - sveikatai, grožiui ir gerai savijautai:

  • Natūrali gydomoji terapija ir skausmo malšinimas
  • Reabilitacija
  • Prevencija
  • Nėra žinomo nepageidaujamo šalutinio poveikio

Vis didesnį rupestį kelia gyventojai, turintys lėtinių žaizdų, kurioms gydyti nuolat reikia naujesnių metodų. “BIOPTRON“ šviesos terapija, taikoma atskirai arba kartu su kitomis įprastomis procedūromis, gerokai paspartina natūralų žaizdos gijimo procesą. Be to, pacientams, kuriems geriau gyja žaizdos, sumažėja infekcijos rizika.

Kartu su „BIOPTRON“  šviesos terapijos sistema atsiranda ir naujas supratimas, kaip gydyti blauzdos opas, diabetinės pėdos, nudegimų ir pooperacines žaizdas bei traumas. Pacientai dabar gali taikyti naujovišką žaizdų gydymo metodą. Be to, kartu taikoma „BIOPTRON“ šviesos terapija galėtų labai pagerinti įprastinių žaizdos priežiūros metodų efektyvumą.

Procedūra atliekama su BIOPTRON aparatu.

Dovana puokštė buvo pristatyta laiku ir itin kokybiškai. Agentas įteikęs dovaną buvo taktiškai mandagus ir prisidėjo prie dovanos siurprizo efektingu įteikimu. Puokštė dovana dėžutėje atitiko lūkesčius ir juos lenkė. Gavėja buvo pakerėta floristų -dizainerių darbu. Jausminga dovana - nuoširdus pagarbos dėmesys mamai gimtadienio ir mamų dienos proga buvo tai ko ieškojau. Dėkinga floristams, DOVANOS ŠILUTĖJE. P.S. sesuo teiravosi kaina ir buvo pritrenkta kokybės ir kainos santykiu. Tai buvo įrodymas, kad provincija teikia 10 kartų geresnes puokštes už tą pačią kainą - EditaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Šilutėje Dažniausiai užduodami klausimai
Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Pasiplaukiojimo su pramoginiu greitaeigiu kateriu dovanų kuponasNuo 60 €Pasiplaukiojimo su pramoginiu greitaeigiu kateriu dovanų kuponas Pramoginio greitaeigio katerio dovanų čekis - tai puiki galimybė perkelti Jūsų artimųjų šventę ar laisvalaikį ant vandens.  Puiki dovana įsimintiniems kolektyvo ar ... Plačiau1 val.Iki 12 asm.
Galvos ir pečių juostos EKSPRESS masažasNuo 10 €Galvos ir pečių juostos EKSPRESS masažas Šis masažas atliekamas ant specialios masažo kėdės per rūbus. Tai populiari terapija konferencijų metu arba darbo vietoje, vietoj kavos pertraukėlės. ... Plačiau35 min.Soliariumas MegaSun