info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024

Renginių vedėjos Jolitos dovanų kuponas

Artėja krikštynos, gimtadienis, įmonės vakarėlis, giminės susitikimas ar kita šventė? Nežinote nuo ko pradėti? Ši... Daugiau informacijos
Trukmė
6 val.
Kupono vertė
Ši informacija bus kupone
Informacija telefonu
862226755
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
300 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

Artėja  krikštynos, gimtadienis, įmonės vakarėlis, giminės susitikimas ar kita šventė? Nežinote nuo ko pradėti? Šis dovanų kuponas gali Jums padėti rasti išeitį ir planuojamą vakarėlį paversti tobulu!

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Atsiimti VPC "Šilutė plius"

Dovanos užsakymo lange galite pasirinkti, kad dovanų kuponą norite atsiimti VPC "Šilutė plius" Lietuvininkų g. 37, Šilutėje. Tuomet Jūsų dovanų kuponas bus paruoštas per 1 valandą nuo kupono apmokėjimo. Dovanų kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėtas į firminį-šventinį "Dovanos Šilutėje" voką. Pažymėtina tai, kad užsakytą dovanų kuponą galima atsiimti tik darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Dovanų kupono paruošimas kainuoja tik 0,50 €

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Šilutėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,35 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Šilutės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis vos nuo 9 €!

Renginių vedėja Jolita – jauna, charizmatiška ir energinga asmenybė. Jau ne kartą vedusi miesto šventę, gimtadienius, vestuves, muzikinius vakarus, tarptautinį cirko festivalį, „Protų kovų“ žaidimą ir t.t. Kiekvienas renginys organizuojamas tiksliai prieš tai suderinant ir atsižvelgiant į kliento lūkesčius bei viziją, todėl ir kiekviena šventė yra unikali.

Renginio vedėja gali šventę vesti viena arba su DJ pagalba  (įgarsinimas ir apšvietimas)

Dėl laisvų datų skambinti: Renginių vedėja Jolita 862226755

Labas rytas, Noriu padėkoti visai Jūsų komandai. Ačiū už malonų bendravimą ir puikų darbą - gėlės nuostabios, pristatytos laiku :) Sėkmės darbuose!- DaivaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Šilutėje Dažniausiai užduodami klausimai
Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Dovanų kuponas paskutiniams namų akcentamsNuo 50 €Dovanų kuponas paskutiniams namų akcentams Jūsų draugų namuose trūksta paskutinių akcentų kurie suteiktų jaukumo namams? Užtikrintų saugumo bei privatumo jausmą? Padovanokite dovanų kuponą roletams, žaliuzėms, romanet... Plačiau
Impreza parduotuvės dovanų čekisNuo 20 €Impreza parduotuvės dovanų čekis Dovanų čekis, kuris nudžiugins gavėją! Tai dovanų čekis skirtas apsipirkti moteriškų bei vyriškų drabužių parduotuvėje Impreza, kurioje visada naujausių drabužių bei akse... Plačiau