info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024
Dėkojame Dovanos Šilutėje įmonės kolektyvui už sukurtą šventę, įteikiant puikią, nuostabią puokštę dėžutėje artimam žmogui. Dėkojame už kruopštų gėlių parinkimą, subtilų ir greitą įteikimą bei absoliutų kliento norų paisymą. Jūs-puikūs. Sėkmės. Visada kreipsimės į jus laukdami švenčių.- InesaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Šilutėje Dažniausiai užduodami klausimai

Mingės Vilos sodybos dovanų kuponas

“Mingės vila” – kaimo turzimo sodyba, kurioje be ramaus poilsio yra galybė aktyvios veiklos. Puiki dovana įsimintinie... Daugiau informacijos
Trukmė
1 para
Skirta
iki 12 asm.
Adresas
Ši informacija bus kupone
Registracija telefonu
Ši informacija bus kupone
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
190 €
PirktiSiųsti užklausą
 • Aprašymas
 • Pristatymas
 • Papildoma informacija

“Mingės vila” – kaimo turzimo sodyba, kurioje be ramaus poilsio yra galybė aktyvios veiklos. Puiki dovana įsimintiniems kolektyvo ar asmeniniams vakarėliams, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams, romantiškoms sukaktims. Vila Mingė – tai vieta, kur nuo jūros atklydęs vėjas išblaško pykčius ir nepasitenkinimą, kur saulė ir ramybė sužadina norą gyventi ir grįžti į kasdienybę pasisėmus naujų jėgų, kur jūra – pasiekiama ranka.

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Atsiimti VPC "Šilutė plius"

Dovanos užsakymo lange galite pasirinkti, kad dovanų kuponą norite atsiimti VPC "Šilutė plius" Lietuvininkų g. 37, Šilutėje. Tuomet Jūsų dovanų kuponas bus paruoštas per 1 valandą nuo kupono apmokėjimo. Dovanų kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėtas į firminį-šventinį "Dovanos Šilutėje" voką. Pažymėtina tai, kad užsakytą dovanų kuponą galima atsiimti tik darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Dovanų kupono paruošimas kainuoja tik 0,50 €

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Šilutėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,35 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Šilutės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis vos nuo 9 €!

Mingės Viloje:

 •     10 – 12 miegamųjų vietų;
 •     Dušas, tualetas;
 •     Pirtis;
 •     Skalbimo mašina;
 •     Televizorius;
 •     Židinys;
 •     Šašlykinė ir iešmai;
 •     Virdulys;
 •     Šaldytuvas;
 •     Privatus tiltas;
 •     Aptverta teritorija;
 •     Automobilių aikštelė.

* darbo dienos : pirmadienis - ketvirtadienis
*savaitgalis : penktadienis - sekmadienis

Tikslus paslaugos teikimo adresas: Važiuodami nuo Šilutės link Kintų pravažiuosite tiltą per Minijos upę. Tuomet už 1,1 km sukite į kairę - link Minijos kaimo. Žvyrkeliu važiuokite tiesiai ir po 5 km vėl sukite į kairę, pavažiavę apie 140 m - į dešinę. Šiek tiek pavažiuokite tiesiai, kol kairėje pamatysite medinius vartelius. Sveikiname atvykus į Mingės vilą!

Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

VPC Šilutė plius dovanų kuponasNuo 10 €VPC Šilutė plius dovanų kuponas  Nuo šiol Jūs galite įsigyti VPC "Šilutė plius" dovanų kuponus.  Tai tikrai puiki dovana kiekvienam! O ypač verslininkams.  Dovanų kuponą galima panau... Plačiau10 €
Paslaptinga Spinta dovanų kuponasNuo 15 €Paslaptinga Spinta dovanų kuponas „Paslaptinga spinta“ pildo norus - tai gyvenimas su slaptais moteriškais norais. Mes ieškome mados, kainos ir norų santykio. Visos mus aplankiusios mėgaujasi gyvenimu, ... Plačiau15 €