info@dovanossiluteje.lt8 69 023 024

Laivo-Botelio Relax poilsio dovanų kuponas

Laivas-Botelis Relax - Uostadvario uoste, Šilutės rajone prisišvartavęs botelis RELAX sukurtas maloniam laisvalaikiui ir kokyb... Daugiau informacijos
Trukmė
22 val.
Skirta
iki 11 asmenų
Adresas
Ši informacija bus kupone
Registracija telefonu
Ši informacija bus kupone
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
720 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

Laivas-Botelis Relax - Uostadvario uoste, Šilutės rajone prisišvartavęs botelis RELAX sukurtas maloniam laisvalaikiui ir kokybiškam poilsiui ant vandens.
Gyvenamasis laivas, įrengtas kaip viešbutis, kuriame net 6 asmenys gali likti nakvynei, o iš viso talpina 11 svečių.
Drauge su kapitonu leisitės į turiningą 3 valandų kelionę laivu Nemuno delta. Vėliau prisišvartuosite Uostadvario uoste ar kitoje sutartoje vietoje ir kapitonas paliks jus maloniam privačiam poilsiui botelyje, o kitą dieną sugrįš pasiimti.

 

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Atsiimti VPC "Šilutė plius"

Dovanos užsakymo lange galite pasirinkti, kad dovanų kuponą norite atsiimti VPC "Šilutė plius" Lietuvininkų g. 37, Šilutėje. Tuomet Jūsų dovanų kuponas bus paruoštas per 1 valandą nuo kupono apmokėjimo. Dovanų kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėtas į firminį-šventinį "Dovanos Šilutėje" voką. Pažymėtina tai, kad užsakytą dovanų kuponą galima atsiimti tik darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Dovanų kupono paruošimas kainuoja tik 0,50 €

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Šilutėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,80 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Šilutės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis.

  • Mes pristatome unikalų Lietuvos kraštą – Pamarį.
  • Mūsų paslaugos kompleksinės, rinkdamiesi mus gausite ir nakvynę, ir pramogas, ir puikų poilsį.
  • Net esant blogam orui, su mūsų laivais galime gerėtis nuostabiais Pamario krašto vaizdais.
  • Kelionės mūsų laivais tiks tiek mėgstantiems aktyvias vandens pramogas, tiek ieškantiems ramaus poilsio.

Laivas prabangus, patogus, kiekviena interjero smulkmena įrengta apgalvotai, nepriekaištingam svečių komfortui.
Pirmame aukšte įrengta erdvi poilsio zona su dviem miegamaisiais, vonios kambarys, komfortiška virtuvė su visais reikalingiausiais reikmenimis: šaldytuvas, dujinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, kapsulinis kavos aparatas, kava ir arbata, indai.
Lauko terasoje - elektrinė kepsninė. Svetainės zonoje: išskleidžiama sofa, televizorius, kokybiška audio aparatūra.
Antrame laivo aukšte įrengta erdvi lauko terasa, kurioje galėsite patogiai sėdėti ar gulėti, mėgaujantis Kuršių marių panorama bei saulės spindulių terapija.
Pirmame aukšte džiugina erdvūs deniai (priekinis ir galinis) - čia galima mėgautis tyru oru, o jei oro sąlygos tinkamos, kelionės metu galėsite ir išsimaudyti: laive įrengta patogi maudymosi zona ir kopetėlės. Be to, plaukiodami su kapitonu, galėsite sustoti pasimaudyti vaizdingose Kuršių mariose.
Pasirinkus nakvynę Uostadvario uoste, galima maudytis ir smėlėtame paplūdimyje vos 150 metrų nuo RELAX laivo.
Laive veikia bevielis internetas.

Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Atpalaiduojantis BAMBUKO SPA kompleksas kūnui ir veidui79.00 €Atpalaiduojantis BAMBUKO SPA kompleksas kūnui ir veidui Rytuose bambukas simbolizuoja amžiną jaunystę, sėkmę, ilgaamžiškum. Bambukas atiduoda sukauptą gerąją energiją, atstato kūno energetinį balansą, gerina kraujo ir limfos cirkul... Plačiauiki 120 min.Balance Lab
MegaSun soliariumo abonementasNuo 22 €MegaSun soliariumo abonementas Ultravioletiniai spinduliai nėra tokie žalingi, kaip daug kam atrodo. Jie turi ir naudos žmogaus organizmui – saikingas deginimasis soliariume gerina natūralias odos aps... Plačiau